Stomatolog, dentysta – Pruszków – Risorius

Pruszków
ul. Ołówkowa 1e,
tel. 512 811 301

Zarejestruj sięŻyrardów
ul. Limanowskiego 30
tel. 512 810 402

Zarejestruj się

Risorius w Mediach – TVP Warszawa

Zarówno na naszym nierównym blogu, jak i stronie fejsbookowej ubolewamy nad stanem zdrowia w zakresie stomatologii u najmłodszych. Próbujemy przekonać wszystkich, że stan taki to nie tylko wina ubogiego systemu nieracjonalnie wydającego środki, ale przede wszystkim zaniedbania ze strony rodziców w dbałości o higienę pociech i co niezmiernie ważne dietę. W końcu nie przez przypadek jesteśmy społecznością najszybciej przybierającą na wadze w EU.

W materiale odniesienie się do badań przesiewowych wykonanych na terenie Żyrardowa przy udziale Fundacji Wiewiórka. Wynik o zgrozo pokrywa się z naszymi wrażeniami z przeprowadzanych corocznie przedszkolnych przeglądów.

Zapraszamy na krótki materiał po reklamach i 8 minutach i 10 sekundach innych tematów…

http://warszawa.tvp.pl/26141283/13072016

 

umów się na wizytę

    Wypełnij i wyślij formularz, a my postaramy się odezwać do Ciebie w ciągu kilku najbliższych godzin!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuję politykę prywatności.

    Administratorem danych osobowych jest Risorius Stomatologia Renata Sznajder, Olówkowa 1A lok92, Przychodnia Ordynatorska, 05-800 Pruszków. Pani(a) dane zbierane są w celu przeprowadzenia procesu rejestracji na wizytę w naszej placówce. Podstawą przetwarzania danych jest Pani(a) zgoda. Dane przetwarzane będą przez okres niezbędny do realizacji umówionej wizyty. Ma Pan(i) prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich poprawienia, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu do przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda jest dobrowolna i świadoma, jednakże niezbędna do przeprowadzenia procesu rejestracji na wizytę.

    Call Now Button
    Call Now ButtonUmów wizytę