Polecane produkty:

 

 

 Suplementy diety o działaniu przeciwpróchnicowym: olej z wątroby dorsza “Blue ice” (suplementacja witaminy a, d) oraz wysokowitaminowy olej maślany “x-factor gold”(suplementacja witamina d)
curaprox-polecane-szczoteczki Curaprox – szczoteczki manualne, Wyjątkowo jakość, miękkośc i delikatność.  Odpowiednie szczoteczki przeznaczone są dla dzieci, a inne dla dorosłych.
tooth-mousse tooth mousse– płynne szkliwo bez fluoru i cukru. Pasta wzmacniająca zęby, zapobiegająca próchnicy i nadwrażliwością, przywraca równowagę mineralną w środowisku jamy ustnej. Dostępna w 5 smakach: mięta, truskawka, tuti fruti, melon i wanilia. Do stosowania u dorosłych i dzieci.
 plytka-ortodontyczna-przedsionkowa  Aparaty ortodontyczne dla dzieci Muppy: wspomagają eliminowanie nawyków Ssanie kciuka,  zapewniają prawidłowy zgryz i przyzwyczajenie do oddychania nosem.
irygator-waterpik Irygatory Waterpik– Irygator pod wpływam ciśnienia wypuszcza płyny lub wodę usuwając resztki jedzenia oraz osad nazębny z najtrudniej dostępnych części jamy ustnej, przestrzeni międzyzębowych, kiszonek dziąsłowych, spod mostów, koron i aparatów stałych. NIezbędny w trakcie leczenia ortodontycznego i stałych uzupełnień protetycznych.

 

Szanowni Państwo,

Witamy serdecznie na stronie naszych Gabinetów Stomatologicznych!

Siedzibą naszych gabinetów są Żyrardów i Pruszków. Dbanie o piękny i zdrowy uśmiech to nie tylko dbanie o swoją wizytówkę, ale także dbanie o pewność, że nie zaskoczy nas niespodziewany ból czy długotrwałe leczenie. Dlatego warto regularnie odwiedzać nasze gabinety i pamiętać, że nowoczesny dentysta stara się wykonywać zabiegi całkowicie bez bólu. W naszych gabinetach oferujemy pełen zakres świadczeń ogólnostomatologicznych (stomatologia dorosłych), w tym także endodoncji oraz protetyki. Staramy się, aby zabiegi przebiegały z użyciem znieczulenia w miłej i bezbolesnej atmosferze. Pacjentom trudnym i obarczonym dentofobią oferujemy gaz rozweselający (sedacja wziewna), która uznawana jest za najbezpieczniejszą formę uspokojenia i znieczulenia pacjenta w stomatologii. W naszych gabinetach szczególnie mile widziani są najmłodsi pacjenci. Stomatologia dziecięca (pedodoncja) jest kolejną dziedziną leczenia, która jest dostępna w naszej ofercie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że Państwa pociechy mogą czuć strach przed pierwszą wizytą, dlatego oferujemy bezpieczne i skuteczne leczenie zębów oraz doświadczony zespół, który podchodzi z troską do swoich pacjentów. W przypadku leczenia dzieci świetnie sprawdza się sedacja wziewna. Tym samym dentysta dla dzieci nie będzie się kojarzyć z bólem, a najmłodsi chętniej będą dbać o zęby i codzienną higienę jamy ustnej. W ramach naszych specjalizacji oferujemy także leczenie wad zgryzu, w naszym zakresie znajduje się zarówno ortodoncja dziecięca jak i ortodoncja dorosłych. Powinniśmy pamiętać, że leczenie wad zgryzu powinno się rozpocząć jak najszybciej – to gwarantuje szybkie uzyskanie pożądanych efektów. Lekarz konsultujący przedstawi Państwu indywidulany plan leczenia dobierając właściwe rozwiązanie dobierając odpowiedni aparat ruchomy lub aparat stały. Leczenie nawet u dojrzałych osób także jest możliwe i kończy się sukcesami i pięknym uśmiechem – wystarczy tylko umówić się na wizytę! Nasz stomatolog przygotuje plan leczenia, który będzie obejmować ochronę zębów, wypełnienie ubytków oraz wybór odpowiedniego aparatu pod Państwa potrzeby. Leczenie w naszych gabinetach zawsze przebiega w miłej atmosferze – zachęcamy i zapraszam do pierwszej wizyty!

Lek. Dentysta Renata Sznajder