Nasza filozofia:

W naszej pracy szczególną uwagę przykładamy do leczenia dzieci, mając świadomość wysokich wymagań jakie stawia ten właśnie pacjent. W szerokim zakresie działamy na rzecz edukacji i promowania profilaktyki, jako pierwszego i bezwzględnie koniecznego elementu życia. Od kilku lat jesteśmy członkiem Akademii Aquafresh (www.akademia-aquafresh.pl), edukując, sprawdzając, zachęcając placówki i zaprzyjaźnionych lekarzy do przyłączenia się. Nasze doświadczenie przelaliśmy także na ekran współpracując z dziennikarzami stacji TVN przy elementach Projektu mama – o czym dalej na stronie.

Wiemy my a Pamiętajcie i Wy drodzy Rodzice, że zapobieganie jest zawsze tańsze niż leczenie !!

Poniżej diagram najważniejszych elementów naszej relacji wraz z komentarzem dlaczego każda z pozycji jest ważna. Większość z kwestii stosuje się nie tylko do dzieci, ale także do Was drodzy Rodzice.

 

Tematów możecie także liznąć oglądając krótkie prezentacje w ramach Projektu mama z udziałem Moim, zaprzyjaźnionej Bogusi Kurach-Feliksiak oraz fanów mistrza Yody, zobaczcie:

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/zabkowanie-dzieci-auc,117698.html

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/projekt-mama-pierwsza-wizyta-u-stomatologa,146340.html

Szanowni Państwo,

Witamy serdecznie na stronie naszych Gabinetów Stomatologicznych!

Siedzibą naszych gabinetów są Żyrardów i Pruszków. Dbanie o piękny i zdrowy uśmiech to nie tylko dbanie o swoją wizytówkę, ale także dbanie o pewność, że nie zaskoczy nas niespodziewany ból czy długotrwałe leczenie. Dlatego warto regularnie odwiedzać nasze gabinety i pamiętać, że nowoczesny dentysta stara się wykonywać zabiegi całkowicie bez bólu. W naszych gabinetach oferujemy pełen zakres świadczeń ogólnostomatologicznych (stomatologia dorosłych), w tym także endodoncji oraz protetyki. Staramy się, aby zabiegi przebiegały z użyciem znieczulenia w miłej i bezbolesnej atmosferze. Pacjentom trudnym i obarczonym dentofobią oferujemy gaz rozweselający (sedacja wziewna), która uznawana jest za najbezpieczniejszą formę uspokojenia i znieczulenia pacjenta w stomatologii. W naszych gabinetach szczególnie mile widziani są najmłodsi pacjenci. Stomatologia dziecięca (pedodoncja) jest kolejną dziedziną leczenia, która jest dostępna w naszej ofercie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że Państwa pociechy mogą czuć strach przed pierwszą wizytą, dlatego oferujemy bezpieczne i skuteczne leczenie zębów oraz doświadczony zespół, który podchodzi z troską do swoich pacjentów. W przypadku leczenia dzieci świetnie sprawdza się sedacja wziewna. Tym samym dentysta dla dzieci nie będzie się kojarzyć z bólem, a najmłodsi chętniej będą dbać o zęby i codzienną higienę jamy ustnej. W ramach naszych specjalizacji oferujemy także leczenie wad zgryzu, w naszym zakresie znajduje się zarówno ortodoncja dziecięca jak i ortodoncja dorosłych. Powinniśmy pamiętać, że leczenie wad zgryzu powinno się rozpocząć jak najszybciej – to gwarantuje szybkie uzyskanie pożądanych efektów. Lekarz konsultujący przedstawi Państwu indywidulany plan leczenia dobierając właściwe rozwiązanie dobierając odpowiedni aparat ruchomy lub aparat stały. Leczenie nawet u dojrzałych osób także jest możliwe i kończy się sukcesami i pięknym uśmiechem – wystarczy tylko umówić się na wizytę! Nasz stomatolog przygotuje plan leczenia, który będzie obejmować ochronę zębów, wypełnienie ubytków oraz wybór odpowiedniego aparatu pod Państwa potrzeby. Leczenie w naszych gabinetach zawsze przebiega w miłej atmosferze – zachęcamy i zapraszam do pierwszej wizyty!

Lek. Dentysta Renata Sznajder