Aktualności:

Bezpłatne zabiegi profilaktyczne dla dzieci w Żyrardowie

01.11.2016

Szanowni Państwo,

dzięki wsparciu prezydenta Miasta Żyrardowa, zapraszamy dzieci na BEZPŁATNE zabiegi profilaktyczne w zakresie stomatologii. Program nakierowany jest na zapobieganie i wykrywanie próchnicy wczesnej,

Czytaj dalej >

Risorius w TVP Warszawa

07.09.2016

Lek. dent. Martyna Zelent i nieoceniona Pani Małgosia tym razem w krótkim materiale o stanie zdrowia jamy ustnej u dzieci w Żyrardowie. Taka mała soczewka stanu przekrojowego.

Wytrzymajcie reklamy i przewińcie do 8 minuty i 10 sekundy materiału.

http://warszawa.tvp.pl/26141283/13072016

 

Czytaj dalej >

Jesienne zmiany grafików w gabinetach

08.07.2016

Od lipca do zespołu Risoriusa dołączyła lek. dent. Wiktoria Biskupska, która przyjmować będzie pacjentów w gabinecie w Radziejowicach, życzymy powodzenia i zadowolenia z pracy.

Od września do zespołu Risoriusa dołączyła doświadczona lek. dent. Aneta Wiesion, która przyjmować będzie w gabinecie w Żyrardowie, życzymy powodzenia.

W gabinecie w Żyrardowie we czwartki przyjmuje pacjentów prywatnych lek. dent. Renata Sznajder.

Do pracy z pacjentami w Żyrardowie wraca, lubiana lek. dent. Malwina Molińska-Dróżdż. Doktor specjalizuje się także w ortodoncji dzieci i dorosłych. Już teraz zapraszamy na konsultacje ortodontyczne.

Z Risoriusem przejściowo (mamy nadzieję) rozstała się lek. dent. Martyna Zelent, która poświęca się pracy specjalizacyjnej w dziedzinie protetyki.

Czytaj dalej >

Szanowni Państwo,

Witamy serdecznie na stronie naszych Gabinetów Stomatologicznych!

Siedzibą naszych gabinetów są Żyrardów, Pruszków i urokliwe Radziejowice. Dbanie o piękny i zdrowy uśmiech to nie tylko dbanie o swoją wizytówkę, ale także dbanie o pewność, że nie zaskoczy nas niespodziewany ból czy długotrwałe leczenie. Dlatego warto regularnie odwiedzać nasze gabinety i pamiętać, że nowoczesny dentysta stara się wykonywać zabiegi całkowicie bez bólu. W naszych gabinetach oferujemy pełen zakres świadczeń ogólnostomatologicznych (stomatologia dorosłych), w tym także endodoncji oraz protetyki. Staramy się, aby zabiegi przebiegały z użyciem znieczulenia w miłej i bezbolesnej atmosferze. Pacjentom trudnym i obarczonym dentofobią oferujemy gaz rozweselający (sedacja wziewna), która uznawana jest za najbezpieczniejszą formę uspokojenia i znieczulenia pacjenta w stomatologii. W naszych gabinetach szczególnie mile widziani są najmłodsi pacjenci. Stomatologia dziecięca (pedodoncja) jest kolejną dziedziną leczenia, która jest dostępna w naszej ofercie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że Państwa pociechy mogą czuć strach przed pierwszą wizytą, dlatego oferujemy bezpieczne i skuteczne leczenie zębów oraz doświadczony zespół, który podchodzi z troską do swoich pacjentów. W przypadku leczenia dzieci świetnie sprawdza się sedacja wziewna. Tym samym dentysta dla dzieci nie będzie się kojarzyć z bólem, a najmłodsi chętniej będą dbać o zęby i codzienną higienę jamy ustnej. W ramach naszych specjalizacji oferujemy także leczenie wad zgryzu, w naszym zakresie znajduje się zarówno ortodoncja dziecięca jak i ortodoncja dorosłych. Powinniśmy pamiętać, że leczenie wad zgryzu powinno się rozpocząć jak najszybciej – to gwarantuje szybkie uzyskanie pożądanych efektów. Lekarz konsultujący przedstawi Państwu indywidulany plan leczenia dobierając właściwe rozwiązanie dobierając odpowiedni aparat ruchomy lub aparat stały. Leczenie nawet u dojrzałych osób także jest możliwe i kończy się sukcesami i pięknym uśmiechem – wystarczy tylko umówić się na wizytę! Nasz stomatolog przygotuje plan leczenia, który będzie obejmować ochronę zębów, wypełnienie ubytków oraz wybór odpowiedniego aparatu pod Państwa potrzeby. Leczenie w naszych gabinetach zawsze przebiega w miłej atmosferze – zachęcamy i zapraszam do pierwszej wizyty!

Lek. Dentysta Renata Sznajder